Ling Fluent – skuteczna nauka języka

ling-fluent

Znajomość języków obcych daje ogromne możliwości. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na kursy doszkalające, a także udział w lektoracie. Coraz bardziej popularną formą nauki języka angielskiego czy niemieckiego jest korzystanie z platform internetowych takich jak Ling Fluent. Kojarzenie słów za pomocą obrazków pozwala na bardziej efektywną pracę mózgu, co przekłada się na lepsze efekty kształcenia. Jednak, czy wszystkie platformy działają w ten sam sposób? Co o skuteczności Ling Fluent uważają osoby, które zakończyły kurs nauki języka obcego?

dowiedz sie wiecej


Kurs Ling Fluent

nauka-jezykow-ling-fluent

W przeciwieństwie do innych platform Ling Fluent oferuje kursy dopasowane do dotychczasowych umiejętności uczestnika. W związku z tym, każdy zaczyna naukę na odpowiednim poziomie trudności. Co więcej, kursy pogrupowane są według efektów kształcenia, które uczestnik jest w stanie uzyskać po ich ukończeniu. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na platformę? Ling Fluent umożliwia naukę wielu języków obcych w jednym miejscu, a to niewątpliwie bardzo wygodne. Ponadto, fiszki Ling Fluent to najlepsze rozwiązanie dla osób, które pragną nabyć nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Bardzo istotne jest, że platforma oferuje kursy nie tylko z języka angielskiego i niemieckiego, ale także z hiszpańskiego, francuskiego, norweskiego czy rosyjskiego. W związku z tym, każdy użytkownik jest w stanie nauczyć się podstaw języków obcych z różnych stron świata.

Ling Fluent – czy warto oczyć się języków?

Jak już wspomnieliśmy, umiejętność komunikowania się w języku obcym daje ogromną ilość możliwości. Większość osób, które mają na swoim koncie sukcesy zawodowe, potwierdzają, że dużą rolę w ich życiu odegrała znajomość języka angielskiego, a także niemieckiego. Jakie szanse dają lektoraty i kursy językowe?

Łatwa komunikacja na wakacjach

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że bez odpowiedniej wiedzy komunikacja z obcokrajowcami jest znacznie utrudniona. Niewątpliwie, spędzanie czasu wśród osób, które nie mówią w takim samym języku jak my nie jest prostym zadaniem. Znajomość języków obcych może ułatwić i umilić podróżowanie. Zwłaszcza, jeżeli wybieramy się na wycieczkę, która nie jest organizowana przez biuro podróży. Osoba po podstawowym kursie języka angielskiego i niemieckiego, jest w stanie poprosić o kartę dań w restauracji czy zapytać gdzie jest toaleta, co znacznie upraszcza pobyt za granicą.

Większe możliwości zawodowe

Niejedna osoba musiała zrezygnować z awansu z powodu braku wystarczających umiejętności. Jednym z podstawowych wymagań na stanowisku kierowniczym jest znajomość języków obcych, co najmniej w stopniu komunikatywnym. Ponadto, dyrektorzy w dużych, międzynarodowych firmach powinni znać język w stopniu zaawansowanym, tak aby móc negocjować warunki umów z zagranicznymi kontrahentami. Jeżeli jesteśmy ambitni i pragniemy się rozwijać, kurs języka obcego to najlepszy sposób na poszerzenie dotychczasowej wiedzy.

Ułatwienie życia codziennego

Niewątpliwie, każdy chciałby rozumieć obcojęzyczny film bez czytania napisów na dole ekranu. Kursy języków obcych pozwalają na naukę, która z pewnością ułatwia czynności życia codziennego. Czytanie książek czy słuchanie muzyki, po odbyciu szkolenia, z pewnością będzie przyjemniejsze i bardziej wartościowe. Co więcej, osoby, które potrafią czytać teksty obcojęzyczne są w stanie znaleźć w Internecie o wiele więcej przydatnych informacji, które później mogą wykorzystać. Niemniej jednak, warto pamiętać, że żeby znajomość języka była przydatna, należy wybrać metodę nauczania, która będzie skuteczna i ułatwi zapamiętywanie słów.

Ling Fulent kursy na każdą kieszeń

fiszki-ling-fluent

Bardzo ważne jest, aby decydować się na kursy, które odpowiadają naszym potrzebom. Tym co wyróżnia Ling Fluent jest dopasowanie słówek i zwrotów do dotychczasowych umiejętności użytkownika platformy. Dzięki temu, każdy może nauczyć się języka obcego z zakresu, który w przyszłości będzie mu przydatny. Aby ułatwić klientom wybór odpowiedniego kursu, Ling Fluent został podzielony na trzy pakiety dostosowane do wymagań użytkownika.

Pakiet Basic

Pozwala nauczyć się słów niezbędnych do komunikowania się w życiu codziennym. Co ważne, wszystkie z nich przypisane są do odpowiedniej kategorii tematycznych. Dzięki temu, zapamiętywanie zwrotów jest o wiele łatwiejsze. Po zakupie fiszki dostępne są do naszej dyspozycji przez pół roku. Niemniej jednak, większość użytkowników potwierdza, że opanowali słownictwo znacznie szybciej.

Pakiet Pro

Umożliwia opanowanie 5000 słówek, które podobnie jak w pakiecie Basic, zostały podzielone na kategorie tematyczne. Użytkownik posiada dostęp do fiszek przez cały rok, od daty zakupu. Dzięki temu, nawet osoby, które na co dzień nie mają wiele czasu, są w stanie zapamiętać wszystkie zwroty i słówka. Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie.

Pakiet VIP

Gwarantuje kompleksowe opanowanie słówek niezbędnych w życiu codziennym i zawodowym. Osoba, która zdecyduje się na zakup pakietu VIP uzyskuje do niego dożywotni dostęp. Co ciekawe, każdego miesiąca użytkownik dostaje nowy pakiet tematycznych fiszek. W związku z tym, kurs w stu procentach dopasowany jest do potrzeb i dotychczasowych umiejętności.

Ling Fluent – fiszki kluczem do sukcesu

nauka-jezykow-obcych-dzieci

Coraz bardziej popularną formą nauki języków obcych jest korzystanie z fiszek. Nic dziwnego, kojarzenie słowa z obrazem determinuje do pracy obie półkule mózgu, przez co znacznie szybciej zapamiętujemy jego znaczenie. Specjaliści uważają, że metoda nauczania jaką wykorzystuje Ling Fluent jest niezwykle skuteczna. Co więcej, pozwala na efektywne przyswajanie nowych zwrotów. Do tej pory przeprowadzono badania, które dowiodły, iż techniki kojarzenia stosowane w Ling Fluent przyśpieszają zapamiętywanie niemalże 5-krotnie. Jak dokładnie wygląda nauczanie?

 • Na początku, kursant widzi na ekranie obrazek i wyraz, które są ze sobą tematycznie powiązane.
 • Później, użytkownik słyszy krótkie nagranie tak, aby wiedział jak wymawiać dane słowo.
 • Na samym końcu, na ekranie pojawia się tłumaczenie wyrazu.

Ling Fluent cena

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje pełen dostęp do fiszek Ling Fluent. Oczywiście, cena zależy od wybranego pakietu. Im bardziej zaawansowany kurs, tym więcej musimy zapłacić. Niemniej jednak, ucząc się języków obcych warto postawić na sprawdzone metody, które zagwarantują efektywne nauczanie. Niestety, znaczna część osób wydaje pieniądze na nieskuteczne i czasochłonne kursy. Naszym zdaniem, lepiej postawić na sprawdzone sposoby nauczania na jakich opiera się Ling Fluent. Co ważne, kupując fiszki na stronie producenta możemy być pewni, że nie przepłacimy, a produkt będzie oryginalny.

Ling Fluent – opinie użytkowników

Co o korzystaniu z Ling Fluent można przeczytać na forum? Większość osób, które zdecydowały się na skorzystanie z platformy pisze, że podstaw języka obcego można nauczyć się nawet w kilka tygodni. Większość z nich zwraca uwagę, że dzięki Ling Fluent bardzo szybko zauważyli postępy w komunikowaniu się z obcokrajowcami. Znaczna część użytkowników forum stwierdza, że platforma daje możliwości na rozwój wiedzy nabytej w szkole czy na studiach. Poniżej kilka opinii zaczerpniętych z wątku o skuteczności Ling Fluent. (przyp. Red.)

 • „Z ling fluent nauczyłem się szwedzkiego i to w zaledwie kilka tygodni polecam”
 • „Polecam, nawet ja opanowałem podstawy hiszpańskiego w krótkim czasie”
 • „Korzystałem, korzystam i pewnie będę korzystał bo naprawdę idzie nauczyć się przynajmniej podstaw migiem”
 • „Można się czegoś nauczyć, ale na pewno trzeba poświęcić sporo czasu..”
 • „Korzystałam z ling fluent i potwierdzam skuteczność chociaż na początku byłam do tego nastawiona sceptycznie. Dostęp miałam bo mi go szef w firmie wykupił„
 • „Nigdy nie sądziłam, że można tak szybko nauczyć się języka obcego. Teraz wiem, że jest to możliwe”
 • „Polecam ling fluent, pomogło. W krótkim czasie opanowałem angielski i włoski . Oczywiście tylko podstawy ale mi to zupełnie wystarcza.”
 • „W końcu wyszlifowałem to czego nie zdołałem nauczyć się w szkole. Polecam bo naprawdę super można podciągnąć się z języka obcego”
 • „Z ling fluent korzystała moja znajoma z pracy i bardzo szybko nauczyła się płynnie mówić po niemiecku. Obecnie ja rozpoczęłam naukę tym sposobem i już widzę u siebie wyraźne postępy.”
 • „Języków zawsze uczyłam się chętnie, teraz jestem na emeryturze i postanowiłam nauczyć się chociaż podstaw języka chińskiego. Dzięki ling fluent opanowałam je w krótkim czasie.”
 • „Skorzystam, bo w mojej pracy żeby dostać awans trzeba naprawdę sporo umieć, a języki to podstawa. Angielski czy niemiecki to za mało. Liczą się języki bardziej egzotyczne.”

Jak uzyskać dostęp do Ling Fluent?

Osoby, które decydują się na zakup Ling Fluent powinny zwrócić szczególną uwagę na oryginalność produktu. Najlepiej postawić na zakup dostępu do platformy przez stronę producenta. Aby uniknąć oszust w internetowych wystaczy kliknąć  w przycisk poniżej i przejść do strony producenta.

dowiedz sie wiecej

Ling Fluent – czy warto?

Ling Fluent to idealne miejsce dla osób, które pragną nauczyć się języka włoskiego, hiszpańskiego, czy niemieckiego. Platforma pozwala dokształcać się w zakresie języków obcych osobom, które ukończyły lektoraty czy inne kursy. Patrząc na opinie dotychczasowych użytkowników Ling Fluent, jesteśmy przekonani, że warto w niego zainwestować. Platforma wykorzystuje nowoczesne techniki nauczania, które gwarantują skuteczne zapamiętywanie słówek i zwrotów, dlatego też wyróżnia się na tle innych kursów.

O Marta Pabjas 46 artykułów
Odkąd pamięta interesuje się człowiekiem i wszystkim co z nim związane. Specjalistka od zdrowego trybu życia i jak sama twierdzi, osobista trenerka personalna. Kocha ludzi i zwierzęta. Bez przerwy szuka czegoś nowego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*