Dieta herbalife dla ciała i zdrowia

Dieta herbalife to nowy sposób odżywania, który pozwała na szybką redukcje wagi. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu odpowiednio skomponowanych składników naturalnego pochodzenia.

Dieta herbalife

Zima to okres, gdy większość z nas przybiera nieco na wadze.  Nawet postanowienia noworoczne nie zmieniają faktu, że więcej czasu spędza się w domu, trudniej nam zmobilizować się do długiego spaceru a wygodna kanapa nęci z każdym dniem mocniej. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że to właśnie zimą przybiera się na wadze, by wiosną ze strachem spojrzeć w lustro i szukać ratunku w kolejnych dietach. A w tych okolicznościach zimy potrzebujemy jak nigdy dodatkowego bodźca, który pozwoli nam na stabilność formy i regularny metabolizm. 

zrównoważona dieta herbalife

Na czym polega dieta herbalife?

Dieta herbalife to naturalne odchudzanie, którego podstawą jest jadłospis złożony ze zbóż, warzyw i owoców oraz ziół. Razem tworzą one pełnowartościowe posiłki dostarczające organizmowi wszystkiego czego potrzebuje każdego dnia. Produkty oparte na diecie herbalife dostarczane organizmowi, w krótkim okresie czasu ustabilizują wszelkie deficyty, które powstały w wyniku braku zbilansowanego odżywiania.

Produkty herbalife wprowadzają do naszego organizmu równowagę wszystkich niezbędnych składników: węglowodanów, białek, tłuszczów, witamin, soli mineralnych i błonnika. Jednocześnie dzięki diecie herbalife następuje w organizmie powolna lecz systematyczna redukcja kalorii, a ciało nabiera sprężystości i elastyczności. 

Wszystkie mechanizmy naszego organizmu wchodzą na poziom optymalnej funkcjonalności, a zbędne kilogramy samoistnie ulegają redukcji. Jednocześnie organizm otrzymując cały czas niezbędne substancje odżywcze nie reaguje negatywnie na fakt utraty wagi. Nie odczuwa się objawów zwykle towarzyszących dietom odchudzającym: spadku energii, zimna, czasem apatii. 

dieta herbalife zasady odżywiania

Dieta herbalife, zasady

Dieta herbalife to zestaw produktów do codziennego spożywania. Każdy z tych produktów zabezpiecza niezbędną ilość dla naszego organizmu składników. Pierwszym posiłkiem jest śniadanie w postaci płynnego koktajlu. Koktajl zawiera tylko 220 kcal a składa się z protein i składników odżywczych w postaci proszku, z którego samodzielnie przygotowuje się napój na bazie dowolnego mleka lub jogurtu. Przed każdym posiłkiem połyka się dodatkowo tabletkę multiwitaminową oraz tabletkę błonnika. Taki niskokaloryczny koktajl to doskonałe śniadanie i lekkostrawna kolacja. Dieta herbalife oferuje również gotowe niskokaloryczne przekąski i odżywki, także dla sportowców. 

Dieta herbalife uczy zdrowych nawyków żywieniowych, codzienne menu składa się z 2 koktajli, kolorowego obiadu oraz przekąsek w postaci warzyw, owoców, różnego rodzaju sałatek i surówek. Natomiast suplementy diety, czy energetyczne przekąski  do codziennego stosowania działają oczyszczająco na organizm i niwelują uczucie głodu. 

dieta herbalife odżywianie

Dieta herbalife cena

Cena diety herbalife  zależy od ilości produktów, na jakie się decydujemy. Podstawą diety jest koktajl, dlatego to on określa de facto koszt diety. Jedno opakowanie proszku do przygotowania koktajlu kosztuje ok. 170 zł. Z jednego opakowania udaje się przygotować  21 koktajli. Czyli koszt śniadania to 8,09 z. Do tego błonnik i multiwitaminy. 

Dieta herbalife opinie

Dieta herbalife jest popularna w naszym kraju od wielu lat. Zyskała sobie ogromne grono zwolenników. Jednak jak każda dieta wymaga ona wprowadzenia trwałych zmian do codziennego jadłospisu. Tylko zmiana sposobu żywienia, zmiana stylu życia przyniesie trwałe korzyści w długim okresie czasu. Trzeba nauczyć się nowego spojrzenia na odżywianie i poznać jego zasady. Dieta herbalife uczy zdrowego i zbilansowanego odżywiania, wprowadza stałe zmiany, które będą nas cieszyć przez lata. Do każdej diety odchudzającej należy włączyć również aktywność fizyczną. Osoba, która spełnia te wszystkie warunki może być pewna efektu w postaci utraty kilogramów, ale przede wszystkim efektu w postaci optymalnego samopoczucia i zdrowia. 

dieta herbalife spadek wagi

Dieta herbalife forum

Gdy szukamy w internecie informacji na temat diety herbalife natychmiast otwierają się liczne fora, na których trwa dyskusja na temat diety i jej zasad. Warto się z nimi zapoznać, dadzą obraz tego jak optymalnie postępować, by otrzymać najlepsze wyniki. 

 

O Marta Pabjas 27 artykułów
Odkąd pamięta interesuje się człowiekiem i wszystkim co z nim związane. Specjalistka od zdrowego trybu życia i jak sama twierdzi, osobista trenerka personalna. Kocha ludzi i zwierzęta. Bez przerwy szuka czegoś nowego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*